KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15543212

nr 1554 3212

Träsnitt

Oidentifierad konstnär. Teaterscen Japan. Signerad, numrerad 32/50,25x35 cm, yttermått inklusive ram: 49x62 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 20:25:11

3/8 20:04:05 1      Vinnande bud